Fair Trade

Fair Trade V pátek 12.5. si parlament naší školy ve školní zahradě připravil pro školu přednášku o Fair Trade. Tento termín byl zvolen s ohledem na světový den Fair Trade (2.květnová sobota), kdy se po celé České republice konaly férové snídaně – také v náměšťském zámeckém parku. Tento projekt u nás na škole probíhá již delší dobu. Letos to ale poprvé vzal do vlastních rukou žákovský parlament. Výstavu nám zajistily pracovnice Městského kulturního střediska u organizace NaZemi, za což jim děkujeme. Děti si vyslechly zajímavé informace a plnily zadané úkoly. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí, program se nám moc líbil.

Fairt Trade

tn_obrazek_16446.jpg